אודות

לאחר סיום תואר ראשון ותואר שני במשפטים ולאחר שנים של עבודה בחברת ביטוח מצד אחד ומשרד עורכי דין המייצג תובעים מצד שני הוקם משרד עורך דין יובל וסרברגר בר. המשרד עוסק בתחום נזקי גוף וביטוח על תתי גווניו בלבד מתוך אמונה שלייצוג אנשים שנפגעו או שסובלים מבעיות רפואיות דרושה התמחות ספציפית.

מנוסה בצד של הנתבעים ובצד של התובעים

אני מאמין בצורך הנדרש בהיכרות אישית הן בצד של התובעים והן בצד של הנתבעים כדי להשיג את מלוא הפיצויים והזכויות המגיעים. היכרות זו מתבטאת בין היתר בגיבוש התיק מבחינה משפטית ורפואית, הכנה לקראת ועדות רפואיות ומומחים רפואיים ויכולת ניהול מו"מ.

מוביל לתוצאות

אני מאמין שבחירת דרך, דבקות להצלחה, יסודיות ולפעמים גם יצירתיות הם המפתח להגיע לתוצאות הראויות מהגופים השונים. לשמחתי אלה מתבטאים בהישגים המקצועיים שהשגתי עד כה עבור לקוחותיי.

תמיד עם אצבע על הדופק

כל לקוחותיינו מיוצגים ומלווים באופן אישי על ידי עו"ד וסרברגר לאורך התהליך כולו.
כל תיק נלמד לגופו ובצורה מעמיקה, אחרי אבחון מעמיק, נבחרת עבורו האסטרטגיה כדי להגיע לתוצאה הרצויה.

דואגים בשבילכם

הדאגה העיקרית שלנו עבור המיוצגים שלנו היא קבלת מענה מהיר, להפנות אותם לרופאים המתמחים, ללוות אותם באופן אישי בוועדות הרפואיות ולהכנתם וייצוגם בבתי המשפט. מדובר בתחום של השגת פיצויים לנזק שנגרם, על הכאב והסבל, על אובדן הכנסה, על הוצאות של טיפולים רפואיים, על עזרה וסיוע שנזקקים להם. חשוב לי בשל כך שכל אחד ואחד שאני מייצג יקבל מקצועיות, שקיפות וזמינות מלאה ממני אישית.

שלכם,
עורך דין יובל וסרברגר בר