תו חניה לנכה

יובל וסרברגר בר – משרד עורך דין המטפל בבקשות לקבלת תו חניה לנכה ממשרד התחבורה

עורך דין יובל וסרברגר בר מתמחה בטיפול בבקשות לקבלת תו נכה עבור אנשים מבוגרים, אנשים בגיל העמידה וצעירים הסובלים ממגוון בעיות רפואיות המשפיעות על יכולת ניידותם.

כחלק מהשירות הניתן במשרדי אני מלווה את לקוחותיי באופן אישי, צמוד ובשקיפות מלאה לאורך כל ההליך עד לקבלת התו – החל מבדיקה כיצד הבעיה הרפואית ממנה אתם סובלים משפיעה על ניידותכם, דרך סיכום המסמכים הרפואיים ועד להכנת הבקשה וטיפול בה מול משרד התחבורה.

בנוסף, משרדי מטפל בהגשת ערעורים למשרד התחבורה עבור אנשים שפנו באופן עצמאי לקבלת תו חניה ונדחו. השירות כולל: בחינת החלטת הדחייה, גיבוש התיק מבחינה משפטית ורפואית והפניה לבדיקה אצל מומחה רפואי המכיר את התחום במידת הצורך.

על מנת להגדיל את הסיכוי לקבל את תו החניה המגיע לכם ולאור ריבוי דחיית בקשות המוגשות באופן עצמאי, ישנה חשיבות רבה בסיוע מצד עורך דין מנוסה המתמחה בתחום הגשת בקשות מסוג זה.

למשרדי ניסיון של שנים בליווי להגשת בקשות לקבלת תו חניה לנכה.

עם תו חניה לנכה הרכב הופך להיות הרגליים שלכם. במצב זה אתם יכולים לחנות בחניית נכים, בסמוך למקום שאליו אתם רוצים להגיע וכך להימנע מסיכון והחמרת מצב בריאותכם.

יצוין, כי תו חניה לנכה ניתן לקבל החל מגיל 3 ושלאחריו אין מגבלת גיל, כך שגם אדם בן 90 יכול לקבל את התו.

שלכם
עורך דין יובל וסרברגר בר

לקבלת ייעוץ ראשוני לבירור זכויותכם, חייגו 077-3302129 או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם:

לקבלת ייעוץ ראשוני לבירור זכויותכם,

חייגו 077-3302129 או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם:

שם

טלפון

מאמרים בנושא תו חניה לנכה

28אפר

תו חניה לנכה קשיש

תו נכה לרכב לאדם קשיש הוא עזרה עצומה בשבילו. תו הנכה מציל למעשה חיים של קשישים ומבוגרים רבים.    ככל שהגיל עולה, כך גם עולה הקושי בניידות של הקשישים.  הוא מתקשה ללכת ממקום למקום, הוא מתקשה להגיע לקופת החולים, לערוך קניות בסופר לידו, לפגוש חברים במרכזי
להמשך קריאה
28אפר

תו נכה לאנשים עם אוטיזם

יובל וסרברגר בר – משרד עו"ד המטפל בבקשות לקבלת תו חניה לנכה לאנשים הסובלים מאוטיזם ממשרד התחבורה. תו נכה הקרוי גם תג חניה לנכה, ניתן לאנשים אשר ניידותם ללא התו עשויה לסכן את בריאותם ואף להחמיר את מצבם הרפואי, במקרים מסוימים תו נכה אף מציל חיים.
להמשך קריאה
28אפר

תו נכה לאנשים הסובלים מטרשת נפוצה

יובל וסרברגר בר – משרד עו"ד המטפל בבקשות לקבלת תו חניה לנכה לאנשים הסובלים מטרשת נפוצה ממשרד התחבורה. תו נכה לרכב ניתן למי שהניידות שלו ללא התו יכולה לגרום לו לבעיה רפואית ובריאותית, להחמרת מצבו הרפואי ובנוסף ישנם מצבים שאף תו נכה הינו מציל חיים. טרשת
להמשך קריאה
למאמרים נוספים