תאונות עבודה

יובל וסרברגר בר – משרד עורך דין המטפל והמייצג אנשים שנפגעו בתאונות עבודה לקבלת מלוא הפיצויים המגיעים להם.

עורך דין יובל וסרברגר בר מתמחה בייצוג נפגעי תאונות עבודה, כאשר כחלק מהשירות הניתן ללקוחות הוא מלווה אותם באופן אישי ובשקיפות מלאה להשגת הפיצויים המגיעים להם.

בנוסף, במסגרת השירות מעניק משרדי בחינה וגיבוש התיק רפואית ומשפטית, ייצוג בוועדות הרפואיות של הביטוח הלאומי, הגשת ערעור על החלטת הוועדה במידה והייתה לא הוגנת. למשרדי היכרות עם מומחים רפואיים המנוסים במתן חוות דעת לקביעת אחוזי נכות ככל שיש צורך.

תאונות עבודה יכולות להיות מול הביטוח הלאומי ומול המעסיק, כאשר כל תביעה היא שונה מהשנייה. לא תמיד יש מקום להגיש תביעות נגד שני הגופים, לא תמיד יש רשלנות של המעסיק, כך שייתכן שהתאונה תוכר ככזו על ידי הביטוח הלאומי והנפגע יקבל פיצוי, אך לא תהיה חבות למעסיק בגין הנזק שנגרם. לעיתים מדובר גם באדם שעובד כעצמאי ונפגע ואז התביעה רק מול הביטוח הלאומי, לעיתים גם אנשים מעדיפים מסיבותיהם שלא לתבוע את המעסיק וזאת למרות רשלנותו.

על מנת להגדיל את הסיכוי לקבלת פיצוי מתאונת עבודה ולאור הטיפול שלי באנשים שהגיעו אליי לאחר שנדחו או שאפילו לא ידעו כי התאונה שאירעה להם נחשבת לתאונת עבודה, חשוב לפנות לאחר שאירעה לעורך דין המנוסה בתחום זה.

עם ההכרה על ידי המוסד לביטוח לאומי כתאונת עבודה, הנפגע מכוסה על ידו בכל מה שקשור לתאונה. כך למשל, בכל החמרה רפואית עתידית הנפגע יכול לפנות לביטוח הלאומי כדי שייבדק שוב וייתכן שיגדילו לו את אחוזי הנכות וכך עשוי לקבל פיצוי נוסף או גבוה מאשר קיבל קודם לכן.

משרדי מתמחה בליווי וייצוג נפגעי עבודה מול הביטוח הלאומי ומול המעסיק וחברות הביטוח.

שלכם
עו"ד יובל וסרברגר בר

לקבלת ייעוץ ראשוני לבירור זכויותכם, חייגו 077-3302129 או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם:

לקבלת ייעוץ ראשוני לבירור זכויותכם,

חייגו 077-3302129 או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם:

שם

טלפון

מאמרים בנושא תאונות עבודה

04יול

זכויות נפגעי עבודה בביטוח לאומי

יובל וסרברגר בר, משרד עו"ד המטפל בפיצויים של אנשים שנפגעו בתאונות עבודה. אנשים שנפגעו בעבודתם ומגיעים אליי שואלים אותי מה מגיע להם, מה הזכויות שמגיעות להם כתוצאה מהפגיעה שקרתה להם, מה הם יכולים לקבל. קודם לכן יצוין כי אדם שנפגע בעבודה יכול להיות שהוא נפגע כתוצאה
להמשך קריאה
29אפר

מיקרוטראומה

מיקרוטראומה משמעה פגיעות זעירות חוזרות ונישנות, שנגרמו למבוטח עקב עבודתו, אשר הצטברותן מובילה לנזקים זעירים המתהווים לכדי נזק של ממש, הגורם לפגיעה ביכולתו של המבוטח לבצע את עבודתו ולהשתכר למחייתו. המושג מיקרוטראומה הוכנס על ידי בית המשפט וזאת כפתרון למבוטחים רבים, אשר נפגעו פגיעות זעירות חוזרות
להמשך קריאה
29אפר

מחלת מקצוע

מחלת מקצוע היא מחלה מתוך רשימה סגורה של מחלות הקבועה בתקנות הביטוח הלאומי. מחלת מקצוע נגרמת לעובד עקב עבודתו אצל מעבידו או מטעמו ולגבי מי שמוגדר כעצמאי המחלה צריכה להיות עקב עיסוקו במשלח ידו. נכון לשנת 2011 ישנן 54 מחלות המוגדרות כמחלות מקצוע. חשוב לשים לב, כי
להמשך קריאה
למאמרים נוספים