תאונות דרכים

יובל וסרברגר בר – משרד עו"ד המטפל בקשת רחבה של תביעות תאונות דרכים כנגד חברות הביטוח.

עורך דין תאונות דרכים, יובל וסרברגר בעל ניסיון והיכרות פנימית בחברת ביטוח, אשר אותה ייצג. תאונות דרכיםהיכרות זו מתבטאת בין היתר בהכנת התיק וגיבושו, ניהול מו"מ, ייצוג הנפגע בבית המשפט וזאת עד להשגת התוצאות הרצויות בשביל הנפגע.

בכל שנה, מצטרפים לסטטיסטיקה של תאונות הדרכים אנשים רבים שחייהם משתנים בשל תאונת הדרכים שעברו. אל הסבל הפיזי והנפשי הנגרם לנפגע בתאונת דרכים, מתלווים לעיתים גם אובדן מקור ההכנסה, עזרה סיעודית, הוצאות על טיפולים וכן נזקים נוספים בהתאם לעוצמת הפציעה. 

כמו כן, בתאונות דרכים נגרמים גם נזקים בין אם פיזיים ובין אם נפשיים אשר אינם מופיעים מיד לאחר קרות התאונה ויש צורך להוכיח את הקשר שבין הפגיעה לתאונה, למשל מחלות כמו פיברומיאלגיה, פוסט טראומה, כאבי ראש. לכן חשוב מאוד לקחת עורך דין תאונות דרכים אשר יסייע לכם בהוכחות מול חברות הביטוח.

יצוין כי, חברות הביטוח אינן ממהרות לפצות ואם הנפגע מחליט לפנות ללא עורך דין תאונת דרכים, אז הוא עשוי להיתקל בקושי לקבל את מלוא הפיצוי המגיעים לו.

משרדי מייצג ומלווה אישית נפגעי תאונות דרכים בין אם מדובר בתאונות קשות ובין אם קלות נהגים, נוסעים, הולכי רגל, רוכבי אופניים ותאונות של פגע וברח.

שלכם
עו"ד יובל וסרברגר בר

לקבלת ייעוץ ראשוני לבירור זכויותיכם, חייגו 077-231-2129 או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם:

לקבלת ייעוץ ראשוני לבירור זכויותיכם,

חייגו 077-231-2129 או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם:

  שם

  טלפון

  מאמרים בנושא תאונות דרכים

  03אוג

  אופנוע שנפל על הרגל – האם מגיע פיצוי?

  צמד המילים "תאונת אופנוע" לרוב, יעלה לנו לרוב כתאונה שבה כלי רכב אחר (מכונית או משאית) פוגע באופנוע, או, אפילו תאונת אופנוע עצמית, שבמהלכה, מחליק רוכב האופנוע על כתם שמן או מים או כל גורם החלקה אחר בכביש ובשל כך – נגרמת לו פגיעה כלשהי. אולם,
  להמשך קריאה
  03אוג

  איך תוכלו לקבל פיצויים אם נפגעתם על אופניים חשמליים

  אופניים חשמליים הפכו לחלק בלתי נפרד מהנוף התחבורתי שלנו. אולם, בניגוד גמור להיקף השימוש העולה בהתמדה בהם, תאונות אופניים חשמליים הן עדיין משהו שפחות מדברים עליו, וזאת, בניגוד לתאונות הדרכים ה"רגילות" בהן מעורבים כלי רכב בעלי ארבעה גלגלים (ואפילו כלי רכב דו-גלגליים, כדוגמת אופנועים וקטנועים). מכיוון
  להמשך קריאה
  05יול

  פריצת דיסק לאחר תאונת דרכים

  תאונת דרכים היא, במידה רבה, סוג של תיבת פנדורה, שכן אין זה משנה באיזה רכב אתה נוהג ואם אתה הנהג הפוגע, הנהג הנפגע או בכלל רק הנוסע באחד מהרכבים, אם זו תאונה בשעות הפנאי שלך או תאונת דרכים בדרך לעבודה או בחזרה מעבודה, עצם התרחשותה של
  להמשך קריאה
  למאמרים נוספים
  לייעוץ ראשוני חייגו