תאונות דרכים

יובל וסרברגר בר – משרד עו"ד המטפל בקשת רחבה של תביעות תאונות דרכים כנגד חברות הביטוח.

עורך דין יובל וסרברגר בעל ניסיון והיכרות פנימית בחברת ביטוח, אשר אותה ייצג. היכרות זו מתבטאת בין היתר בהכנת התיק וגיבושו, ניהול מו"מ, ייצוג הנפגע בבית המשפט וזאת עד להשגת התוצאות הרצויות בשביל הנפגע.

בכל שנה, מצטרפים לסטטיסטיקה של תאונות הדרכים אנשים רבים שחייהם משתנים בשל תאונת הדרכים שעברו. אל הסבל הפיזי והנפשי הנגרם לנפגע בתאונת דרכים, מתלווים לעיתים גם אובדן מקור ההכנסה, עזרה סיעודית, הוצאות על טיפולים וכן נזקים נוספים בהתאם לעוצמת הפציעה. כמו כן, בתאונות דרכים נגרמים גם נזקים בין אם פיזיים ובין אם נפשיים אשר אינם מופיעים מיד לאחר קרות התאונה ויש צורך להוכיח את הקשר שבין הפגיעה לתאונה, למשל מחלות כמו פיברומיאלגיה, פוסט טראומה, כאבי ראש.

יצוין כי, חברות הביטוח אינן ממהרות לפצות ואם הנפגע מחליט לפנות ללא עורך דין אז הוא עשוי להיתקל בקושי לקבל את מלוא הפיצוי המגיעים לו.

משרדי מייצג ומלווה אישית נפגעי תאונות דרכים בין אם מדובר בתאונות קשות ובין אם קלות נהגים, נוסעים, הולכי רגל, רוכבי אופניים ותאונות של פגע וברח.

שלכם
עו"ד יובל וסרברגר בר

לקבלת ייעוץ ראשוני לבירור זכויותיכם, חייגו 077-3302129 או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם:

לקבלת ייעוץ ראשוני לבירור זכויותיכם,

חייגו 077-3302129 או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם:

  שם

  טלפון

  מאמרים בנושא תאונות דרכים

  16אוק

  תאונת דרכים עם אופניים חשמליים

  ציבור רחב של אנשים משתמש באופניים חשמליים ולא בכדי, הם כלי מצוין להגיע בעזרתו בקלות להיכן שצריך, הם מהווים תחליף לרכב בערים ואף גם לאופנועים, אפשר להעלות אותם לבית, לקחת למשרד, לעבודה, והם גם חסכוניים. יחד עם זאת, עם כל היתרונות שיש באופניים חשמליים הם גם
  להמשך קריאה
  04יול

  תאונת פגע וברח מה צריך לדעת

  יובל וסרברגר בר, משרד עו"ד המטפל בפיצויים של אנשים שנפגעו בתאונות דרכים פגע וברח. אחד הדברים שאולי הכי מכעיסים הם תאונות דרכים שנהג רכב פוגע ובורח (נעלם) ממקום התאונה ומותיר את האדם שהוא פגע בו לבד, בלי לסייע לו ולעזור לו ובלי להשאיר כל פרט מזהה.
  להמשך קריאה
  29אפר

  הפיצויים המגיעים בגין תאונת דרכים

  כאשר אדם נפצע בתאונת דרכים לרוב הוא יהיה זכאי לקבל פיצוי מחברת הביטוח המבטחת ללא קשר אם הוא אשם לקרות התאונה או לא, מהסיבה שבתאונת דרכים יש אחריות מלאה לפצות. שימו לב שלא תמיד חברת הביטוח תפצה ויש מקרים חריגים גם לאותה אחריות של חברת הביטוח
  להמשך קריאה
  למאמרים נוספים