ביטוח לאומי

יובל וסרברגר בר – משרד עורך דין המטפל במגוון רחב של תביעות מול הביטוח הלאומי וועדותיו הרפואיות.

מאחר, ובתביעה מול הביטוח הלאומי, מצוי האזרח הנפגע התובע בעמדת נחיתות מלכתחילה (יש להם רופאים, פקידים, חוקרים, זהו גוף משומן ביותר) שמתי לעצמי כזכות להילחם ולייצג את הנפגעים לקבלת זכויותיהם במלואן.

אמנם, לכאורה, המוסד לביטוח לאומי נחשב למערכת של זכויות סוציאליות הניתנות מכוח החוק ומכוח התשלום הקבוע שהאזרחים משלמים לו, אבל בין הזכויות הפוטנציאליות לבין מיצוין בפועל, על האזרח הסובל מפגיעה (בין אם כתוצאה מתאונת עבודה או בשל בעיות רפואיות שאינן מאפשרות לו להשתכר כדי מחייתו) לעבור דרך ארוכה, פתלתלה ורווית אתגרים רפואיים ומשפטיים.

המשרד שלי מתמחה במיוחד בתחומי תביעות למוסד לביטוח לאומי מהסוגים הבאים:

• תביעות לקבלת קצבת נכות כללית שמטרתה היא לסייע לאדם שסובל מבעיות רפואיות ואי יכולת לעבוד חלקית או בכלל בשל כך למצב שעם הקצבה הוא יכול להתקיים בכבוד יחסי.
• תביעות בגין פגיעה בעבודה המזכות עובדים שכירים ועצמאיים בפיצויים ובזכויות נוספות מהביטוח הלאומי. תביעות מסוג זה נחלקות לשלושה סוגים: תאונות עבודה, מחלות מקצוע ומיקרו-טראומה – המשרד מתמחה בטיפול בשלושתם.
• תביעות לגמלת ניידות לאנשים הסובלים מבעיות רפואיות המגבילות את יכולת תנועתם.
• תביעות לגמלת סיעוד המיועדת לסייע לאנשים זקנים שעברו את גיל הפרישה והנזקקים לעזרה בביצוע של פעולות יומיומיות שלהם כמו בלהתרחץ, בלקום ולשכב, בהליכה ועוד סיבות שונות ונוספות.

הרקע המקצועי והניסיון שצברתי במהלך השנים מקנה לי את היכולת לטפל בתביעות מסוג זה, במיומנות ובמקצועיות הנדרשות לשם כך. בנוסף אני חבר בוועדת הביטוח הלאומי בלשכת עורכי הדין שבמסגרתה אני פועל יחד עם חברי הוועדה ישירות מול הביטוח הלאומי וגם בכנסת.
יכולתי לשלב בין המקצועיות, הנחישות והיחס אישי לכל מיוצג, הופכת את הייצוג לאפקטיבי, וכמובן, משפיעה גם על תוצאות ההליכים.

לקבלת ייעוץ ראשוני לבירור זכויותכם, חייגו 077-3302129 או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם:

לקבלת ייעוץ ראשוני לבירור זכויותכם,

חייגו 077-3302129 או מלאו פרטיכם ונחזור אליכם:

שם

טלפון

מאמרים בנושא ביטוח לאומי

29אפר

נכות כללית

יובל וסרברגר בר – משרד עורך דין המטפל ומייצג בתביעות נכות כללית מול הביטוח הלאומי בוועדות הרפואיות ובבתי המשפט. קצבת נכות כללית היא קצבה הניתנת לנכה שאיבד את יכולתו לעבוד לחלוטין או באופן חלקי בשל בעיותיו הרפואיות. מטרת הקצבה היא לאפשר לנכה לקבל הכנסה על מנת
להמשך קריאה
29אפר

שירותים מיוחדים

יובל וסרברגר בר – משרד עורך דין המטפל ומייצג בתביעות שירותים מיוחדים (שר"מ) מול הביטוח הלאומי, הן בוועדות הרפואיות ובבתי המשפט. שירותים מיוחדים הינם קצבה חודשית הניתנת לאדם נכה אשר נזקק לסיוע ועזרה בפעולות היומיומיות שלו שהם עזרה בקימה ושכיבה, לבישה, רחיצה, אכילה ושתייה, שליטה על
להמשך קריאה
29אפר

ניידות

גמלת ניידות ניתנת מכוח הסכם ניידות שנחתם בחודש יוני 1977 בין משרד האוצר לבין המוסד לביטוח לאומי למי שעקב מצבו הרפואי הוא מוגבל ברגליו והוא מתקשה להתנייד ממקום למקום. מטרת הגמלה היא לאפשר לנכה למרות מוגבלותו והקשיים שיש לו לחיות את חייו עד כמה שניתן, להקל
להמשך קריאה
למאמרים נוספים